Новини

Рівнянка тепер у керівництві Одеської області

Рівненську активістку Соломію Бобровську нещодавно призначили на посаду заступника голови Одеської обласної державної адміністрації, повідомляє Vse.Rv.UA. Відповідне рішення було опубліковане на офіційному сайту Одеської ОДА.

Соломія Боборовська – рівненська активістка багатьох молодіжних патріотичних рухів та організацій. Зокрема, “Пласту”, молодіжної платформи “Яскраво”, Фундації регіональних ініціатив та руху “Чесно”. Під час Революції Гідності була учасником подій на Майдані.

Після втечі Януковича і призначення нового уряду Соломія Бобровська працювала помічником віце-прем’єра з гуманітарних питань Олександра Сича. Після його відставки пішла з Кабміну. Згодом пані Соломія з’явилась у команді Міхеїла Саакашвілі. Спочатку як радник, а від 29 квітня цього року Бобровську призначено заступником голови Одеської облдержадміністрації.

Розпорядженням голови Одеської обласної державної адміністрації від 29 квітня 2016 року №124/к-2016 Бобровська Соломія Анатоліївна призначена на посаду заступника голови Одеської обласної державної адміністрації.

Призначення відбулось на підставі успішного проходження спеціальної перевірки, погодження у Адміністрації Президента України та співбесіди у Кабінеті Міністрів України.

Соломія Анатоліївна продовжує виконання функцій заступника з гуманітарних питань та відповідно до розподілу обов’язків між головою, заступниками голови облдержадміністрації та взаємозамінністю за відсутності інших заступників виконуватиме функції з соціальних питань“, – йдеться у повідомленні на офіційному сайті Одеської облдержадміністрації.

У Рівному про Соломію Бобровську відгукуються, як про принципову, енергійну та розумну молоду жінку. Людину, здатну стати однією з тих, хто буде новою політичною елітою країни.

– Соломію знаю ще з часів співпраці молодіжних організацій “КУЕМ” та “Пласт”. Активна, цілеспрямована, справжня українська патріотка. В часи Майдану визволяла наших хлопців із рук міліції, пам’ятаю, був у Києві, телефонує, каже, приїжджай, тут Макса Савича побили, а міліція хоче його з лікарні вивезти, – розповідає Голова правління ГО “Рівненський центр “Соціальне партнерство” Святослав Клічук. – Я радий, що політик рівня Саакашвілі побачив її потенціал і дав їй шанс, на відміну від багатьох наших керманичів, які тільки тасують кадри та ставлять “перевірених”.

 

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса