Новини

Рівняни розробляють програму зі сприяння працевлаштуванню інвалідів

<P>Як повідомили 1 грудня ЗІКу в Рівненському обласному центрі зайнятості, нині його фахівці спільно з роботодавцями, освітянами та медиками краю працюють над тим, аби полегшити процес працевлаштування людей з особливими потребами. Для цього в області розробляється спеціальна програма зі сприяння працевлаштуванню інвалідів. Роботу ж вдалося надати лише четвертині з них.
<P>З початку року до служби зайнятості в пошуках роботи звернулося близько 400 інвалідів.
<P>На думку фахівців центру, основна причина виникнення проблем з працевлаштуванням інвалідів – неузгодженість дій з роботодавцями, навчання інвалідів без врахування попиту ринку праці, мізерний рівень зарплати, що пропонується інвалідам. Ці моменти планується врахувати при розробці програми.
<P>Крім того, як розповів заступник голови Рівненської ОДА Олег Торкунов, програма передбачатиме звернення до владних структур держави з приводу надання пільг тим роботодавцям, які працевлаштовують інвалідів. На його думку, це стимулюватиме підприємців брати на роботу людей з особливими потребами. «Нині ж ми можемо лише змусити когось взяти на роботу інваліда, а потрібно зробити так, аби роботодавець був у цьому зацікавлений», – зазначив Олег Торкунов.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса