Новини

Рівняни серед кращих артистів України

У всі часи з різних причин українській музиці треба було виборювати право на існування, а музикантам — шукати визнання по сусідніх країнах. Останніми роками ситуація потроху змінюється — українці почали пильніше придивлятися до своїх, інформує Vse.rv.ua.

Інтернет-сайт “Українська правда” створив музичний проект “Як звучить Україна”, де було зібрано 700 гуртів та виконавців із усіх регіонів України.

Рівненщина у проекті представлена сімнадцятьма виконавцями і гуртами. Це, зокрема, Анжеліка Рудницька, Володимир Пастушок, Оксана Білозір, Ольга Цибульська. У списку знайшли своє місце гурти: “Без голови”, “Брем Стокер”, “Вхід у змінному взутті”, “Етно XL”, “Крик душі”, “OT VINTA”, “Чорні черешні”, “Agruss”, “Cold Comfort”, “Farinhate”, “Los Dinamos”, “MERVA”, “Syntora”.

Їхні пісні, які увійшли до проекту “Як звучить Україна”, можна почути ТУТ.

Молоді гурти вже легко збирають тисячні зали без жодної реклами, а у прайм-тайм великих телеканалів часом пробиваються виконавці, про яких раніше знали лише користувачі соцмереж.

Музиканти визнають, що технічно музику створювати стало легше: британський гурт “Gorillaz”, наприклад, записав свій четвертий альбом на звичайний “Apple iPad”.

Шукати аудиторію теж вже не так складно: достатньо викласти кліп на “YouTube”, і якщо продукт хороший — популярність не забариться.

Нещодавно у Верховній Раді зареєстрували законопроект №3822. Документ зобов’язує радіостанції формувати свої ефіри так, щоб 37,5% пісень у них були україномовними. Проте законопроект був виписаний таким чином, що викликав спротив радійників і пересварив музикантів.

 

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса