Новини

Рівняни шукали бізнес-партнерів у Чехії

<P>12–14 грудня 2007 року у м. Прага (Чеська Республіка) відбувся міжнародний бізнес-семінар з інвестиційної тематики «Україна і Рівненська область», організаторами якого виступили Рівненська обласна державна адміністрація, агенція «ІнвестІнРівне» та чеська компанія Bohemia Consult за участі торгово-економічної місії України в Чеській Республіці.
<P>Про це повідомляє прес-служба Рівненської ОДА.
<P>Захід в такому форматі відбувся вперше і зібрав 18 чеських та словацьких компаній, які є потенційними інвесторами Рівненської області. Метою семінару було донести до іноземних компаній інформацію про інвестиційний потенціал Рівненської області, проекти створення промислової нерухомості та практичні аспекти ведення бізнесу в Україні.
<P>Участь у семінарі допомогла рівненській делегації знайти нових партнерів для позиціювання Рівненської області у бізнес-середовищі Чеської Республіки та Словаччини як привабливого місця для здійснення інвестицій.
<P>Після закінчення офіційної частини семінару відбулися переговори з представниками чеських та словацьких компаній, які працюють у галузі машинобудування, харчової промисловості, деревообробки а також девелопменту промислової нерухомості.
<P>Наступним кроком передбачено візит представників чеських та словацьких компаній у Рівненську область для конкретних переговорів про співпрацю, який запланований на лютий 2008 року.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса