Коментарі

Рівняни вмощуються у Верховній Раді

<P>23 листопада нарешті розпочала свою роботу Верховна Рада шостого скликання. Зайняли свої місця в оновленому українському парламенті й депутати-рівняни.
<P>Позачергові вибори пройшли цьогоріч не лише в Україні, а й у сусідній Польщі. Однак незважаючи на те, що у сусідів вибори відбулись на два тижні пізніше, у них парламент розпочав свою роботу раніше за український — там уже сформували уряд.
<P>Рівнян у стінах українського парламенту поки троє: Микола Шершун(фракція Блоку Литвина), Павло Сулковський (фракція Партії регіонів) та Юрій Прокопчук (фракція БЮТ). Однак це ще не весь потенціал нашої області, бо у разі формування коаліції і уряду БЮТ із НУ-НС до парламенту можуть потрапити ще Сергій Кошин (БЮТ) та Віктор Матчук (НУ-НС).
<P>Перший день роботи нової Верховної Ради для депутатів — це як перше вересня для школярів — свято. Вишукане вбрання, квіти, обмін враженнями, які накопичились за канікули. Попри радість повернення до стін українського парламенту, Микола Шершун був дещо засмучений.
<P>— Враження від першого дня роботи нової Верховної Ради України у мене, прямо кажучи, не з веселих. Перший день не виправдав надій на якісно новий тип роботи Ради. Депутатський корпус не зміг виконати запланованого та обіцяного, зокрема так і не створили коаліцію, — каже Микола Шершун, народний депутат України, фракція блоку Литвина. — Ще мені не сподобався такий момент: коли Олександр Мороз почав свій виступ, то майже всі депутати з фракцій БЮТ та “Наша Україна—Народна Самооборона” вийшли із залу. Як на мене, це — не найкращий метод боротьби з політичним опонентом. Та й загальне враження у мене склалося таке, що ми можемо знову скотитися до того, що було раніше: блокування трибуни, дудіння в дудки. Хоч надія, що все налагодиться, ще залишається.
<P>Набагато більше оптимізму у депутатів-першокласників, які вперше потрапили до Верховної Ради, і про всі плюси і мінуси нового статусу знають лише з розповідей колег старшокласників, депутатів зі стажем.
<P>— На жаль, дехто із наших політичних партнерів шукає якісь незрозумілі причини, аби не підписувати коаліційну угоду. Але я сподіваюсь, що відповідальність перед українським народом та здоровий глузд переможуть — і демократична коаліція буде створена, — висловлює надію Юрій Прокопчук, народний депутат України, фракція БЮТ. — Щодо зручності, то крісла в Рівненській обласній раді зручніші, ніж у парламенті, і перед кнопками для голосування дуже мало місця. Незручно працювати з документами.
<P>
<BR>P.S. На жаль, нам не вдалося зв’язатись із депутатом-регіоналом Павлом Сулковським, оскільки він змінив номери телефонів, а нових його контактів не знають ні соратники на Рівненщині, ні в центральному апараті Партії регіонів.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса