Новини

Рівняни, які створять ОСББ отримають 26 мільйонів гривень

Дорадчий комітет проекту ПРО ООН озвучив суму в 26 мільйонів гривень. Ці кошти отримають мешканці багатоквартирних будинків Рівного для покращення житлових умов, але ті, що вже створили ОСББ, пише  Ритм TV.

Крім того, каже депутат Рівнеради Сергій Паладійчук, ці 26 мільйонів – це лише 70% тих коштів, що підуть на покращення житлових умов рівнян. Адже в грантах ПРО ООН прописане співфінансування. Тобто інші 30% мають профінансувати самі мешканці будинку та члени ОСББ. Тож, загалом в цьому році на покращення житлових умов рівнян, лише за програми ПРО ООН у місті буде витрачено понад 37 мільйонів гривень.

Цей проект у Рівному успішно діє вже 7 років. З кожним роком все більше жителів подають заявки на участь у ньому. Важливим є те, що мешканці самі можуть контролювати виконання та якість робіт.

Заступник міського голови Рівного Сергій Васильчук відзначає, що завдяки цьому проекту вдалося зробити конкурентне середовище у місті. З одного боку люди роблять капітальні ремонти у своїх будинках. А з іншого, – роботи проводять підприємці Рівного і усі податки йдуть у місцевий бюджет.

Чиновники занепокоєні, адже до першого липня коли вступає у дію новий закон про ОССБ лишилося менше місяця, а у Рівному ще близько тисячі будинків так і не визначилися із формою управління.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса