Новини

Рівняни залишилися без гарячої води.

<P>Директор комунального підприємства “Теплотрассервіс” Тетяна Казачек повідомила про неможливість подачі гарячої води в помешкання рівнян, які проживають у районі “Північний” та центрі. Про це вона повідомила на прес-конференції для ЗМІ.
<P>З першого липня вартість газу подорожчала у 4 рази до 686 гривень за тисячу кубометрів, а промислового — до 724 гривень. Ресурсів і лімітів дешевшого комунального газу немає. Газовики вимагають від “Теплотранссервісу” стовідсоткової оплати газу. Натомість тепловики проплачують тільки 78 відсотка.
<P>Між тим, за словами Тетяни Казачек, підприємство зобов’язане подавати гарячу воду у медичні установи, тому купує промисловий газ. Зокрема, з гарячою водою пологовий будинок №1.
<P>Тетяна Казачек зазначає, що населення стало краще розраховуватися за спожиті послуги.
<P>“З початку року населення оплатило 90 відсотків послуг. Такого ще не було!”, — заявляє Казачек.
<P>Між тим, на підприємстві під загрозою вчасна виплата заробітної плати. Працівників відправляють у двотижневу відпустку без збереження зарплати.
<P>Гостро стоїть питання підготовки “Теплотранссервісом” до нового опалювального сезону через відсутність актів готовності житлових будинків до пуску тепла.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса