Новини

Різкого здешевлення житла в Рівному на початку 2007 року не буде

<P>Незважаючи на прогнози щодо різкого здешевлення житла у Рівному вже на початку наступного року, ціни на помешкання не знизяться. Про це йшлося 11 грудня під час засідання Рівненського прес-клубу.
<P>Заступник начальника управління капітального будівництва Рівненського міськвиконкому Володимир Гельфанд прогнозує подальше зростання вартості житла на первинному ринку. З його слів, нині собівартість одного квадратного метра в місцевій новобудові коштує 3009 грн. Після нового року, через подорожчання будівельних матеріалів, ця цифра може становити 3,5 тис. грн або й більше. Чекати падіння цін Володимир Гельфанд не радить, пояснюючи, що «у ціну в першу чергу закладена вартість енергоносіїв». Окрім цього, понад половину собівартості житла становлять податки (ПДВ, земельний, соцстрах, пенсійний та інші).
<P>Не радить довіряти прогнозам щодо падіння цін на житло й заступник начальника Рівненського територіального управління «Укрсиббанку» Олександр Лебедка. За його словами, попит на житлові кредити в Рівному зростає. Минулого року на Рівненщині банком було видано іпотечних кредитів на суму близько 6 млн доларів, а за 11 місяців цього року – більше 7 млн дол. США.
<P>Член ради Асоціації ріелтерів України в Рівненській області Сергій Подолін переконаний, що різкого подорожчання житла на вторинному ринку в Рівному найближчим часом не передбачається. З його слів, протягом наступного кварталу ціни на квартири можуть зрости максимум на 3-5%.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса