Новини

Роботу безробітним уже не шукають

<P>Днями урочисто відкрили нове приміщення Рівненського навчального центру Державної служби зайнятості на вул. Пирогова, 8. До послуг слухачів 26 навчальних кабінетів, дві лабораторії, дві бібліотеки з читальними залами, 18 майстерень з найсучаснішою технікою, верстатами та обладнанням. Навчатимуться у сучасних аудиторіях центру щороку понад три тисячі чоловік.
<P> Побували на відкритті керівники державної служби зайнятості разом з представниками влади області та роботодавцями. Ознайомитись з професійною підготовкою майбутніх робітників приїхали директор Державного центру зайнятості Володимир Галицький, голова обласної державної адміністрації Віктор Матчук, голова Рівненської облради Олександр Данильчук, заступник міського голови Рівного Світлана Богатирчук-Кривко.
<P>— На Рівненщині сьогодні досить високий рівень безробіття – 10 відсотків, — зазначив директор Державної служби зайнятості Володимир Галицький. — В той же час є принципові успіхи. Рівень безробіття скорочується щороку. Змінився сам принциповий підхід до нашої роботи. Раніше шукали роботу для безробітних, тепер навпаки — шукаємо і готуємо спеціалістів для роботодавців. На сьогодні дуже великий дефіцит саме робітничих кадрів. Тому після завершення навчання в центрі Державної служби зайнятості майже 90 відсотків випускників працевлаштовуються.
<P>Директор обласного центру зайнятості Іван Ткачук зазначив, що тепер навчання безробітних відбуватиметься не тільки в одному місці, а й у новому сучасному приміщенні. В свою чергу директор фірми “Осма-ЛТД” Володимир Гусарук подарував Івану Ткачуку символічний ключ від будівлі та пообіцяв, що служитиме вона довго:
<P>— Ми збудували корпус центру максимально якісно і швидко, тому особисто гарантую, що вчитися тут рівняни зможуть багато років.
<P>Оглядаючи навчальні класи центру, заступник міського голови з гуманітарних питань Світлана Богатирчук-Кривко по-доброму позаздрила, адже не всі школи, професійно-технічні училища, технікуми можуть собі дозволити таке обладнання.
<P>Юрій ДЮГ

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса