Новини

Росте будівництво Рівенської області

За січень-червень будівельними підприємствами Рівенської області виконанено робіт у фактичних цінах на суму 229,7 мільйона гривень, що на 5,0 відсотка більше, ніж за відповідний період 2006 року. Протягом січня-червня поточного року працювало 83,6 відсотка загальної кількості будівельних підприємств, з яких 52,7 відсотка наростили обсяги будівництва.
<P>Найсприятливіші умови для будівельної діяльності склалися на підприємствах 9 регіонів області, де спостерігалося нарощення обсягів будівельних робіт.
<P> Найбільше зростання обсягів будівельно-монтажних робіт відбулося у Дубенському (у 4,5 рази), Березнівському (у 2,5 рази), Млинівському (у 2,2 рази), Здолбунівському (у 2,1 рази) та м. Кузнецовську (у 1,9 рази). Частка ремонтних робіт, у загальному обсязі будівельних робіт, становила 30,5 відсотка. Обсяг капітального ремонту за I півріччя зріс на 9,0 відсотка і становив 50,9 мільйона гривень, водночас обсяг поточного ремонту знизився на 20,7 відсотка і становив 19,2 мільйона гривень.
<P>55,9 відсотка загального обсягу будівельних робіт виконано підприємствами міста Рівного, які працювали на будівництві житла, здійснювали ремонт вокзальних комплексів, проводили монтаж металевих конструкцій та пуско-налагоджувальні роботи на склозаводі у Рівенському районі. Про це повідомила Оліфер Людмила, головний спеціаліст-економіст відділу статистики будівництва та інвестицій Головного управління статистики у Рівенській області.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса