Новини

Ровесники незалежності відзначали повноліття разом із “Рівненською газетою”

<P>У п’ятницю був день народження не лише у всієї країни, а й у її ровесників — дітей, які народилися 24 серпня 1991 року. Подарунки ж отримували не лише вони, а й рівняни, які прийшли відзначити це свято разом з “ГАЗЕТОЮ”. Вони співали караоке, фотографувалися з домовичком Кузею та отримували призи за передплату “ГАЗЕТИ”.
<P>Найбільше із подарунками поталанило все ж дітям. Адже вони змогли вкотре зустрітися зі своїм улюбленим персонажем — домовичком Кузею. А де він — там і веселощі. Хто всидить на місці, якщо зовсім поряд Кузя танцює під відому пісню? Справжню дискотеку влаштували діти разом з домовиком у парку культури та відпочинку імені Т. Шевченка. З не меншим азартом діти тяглися до мікрофона, щоб заспівати найкраще та пройти у другий тур караоке. Та пощастило лише п’ятьом учасникам. За гучністю оплесків стало зрозуміло, що у публіки з’явилася улюблениця. Шестикласниця Аліна Кірюшина не лише співала й підтанцьовувала, наче професіонал, а й закружляла у хороводі глядачів. А після того, як у фіналі виконала пісню Валерія Меладзе та ВІА “Гри” “Океан и две реки” у дуеті зі звукорежисером, — оплески не стихали довго. А у капелюшці Аліни купонів для голосування виявилось удвічі більше, ніж у конкурентки.
<P>— Я дуже люблю співати, — зізнається Аліна. — І на сцені виступати мені не вперше, тому почуваюся вільно. Цьому мене навчила моя вчителька музики Олена Олександрівна. Але без підтримки я, напевне, не перемогла б.
<P>Аліна підморгує ще дівчинці, яка постійно була поруч, хоч сама й не співала, але найактивніше аплодувала, а коли підраховували голоси — стискала кулаки за Алінину перемогу. А зараз міцно тримає її подарунки — м’яку іграшку та солодку воду “Соковинка”. Це Алінина однокласниця й найкраща подруга Тетянка Мамончук.
<P>— Вона молодчинка, правда? — заглядає в очі Тетянка. — А ще Аліна в музичній школі навчається, на піаніно грає.
<P>Дівчата посміхаються й поспішають сфотографуватися на пам’ять з домовичком Кузею. А в цей час за свої призи від “ГАЗЕТИ” вже готові поборотися й дорослі. Їм завдання теж не надто просте — за кілька секунд треба переглянути весь випуск газети й встигнути порахувати фотографії. Доросла переможниця Олена, як дитина радіє подарунку — м’якій іграшці та пляшці води “Соковинка” і теж сміливо прямує фотографуватися з Кузею.
<P>— Фотографія — це не лише приємний подарунок, а й згадка на все життя, — говорить директор мережі міні-фотостудій “Фото на документи” Сергій Корніленко. — Ми вже не вперше об’єднуємося з “Рівненською газетою” для відзначення свят. Пригадали, як дитячі очі світилися щастям, коли фотографувалися разом з Кузею, й вирішили повторити це.
<P>У парку лунає музика, дітвора танцює разом з домовичком, а дорослі чекають ще одного розіграшу. Він має визначити щасливчика серед тих, хто передплатив “ГАЗЕТУ” лише кілька хвилин чи годину тому в наметі із символікою видання. Ще мить — і до ведучого прямує Ігор Риженко з донькою Катрусею.
<P>— Ми були на святі з самого початку й газету вашу читаємо й любимо, але ніколи не передплачували, — розповідає пан Ігор. — Аж тут ведучий показав цього чарівного леопарда — приз для передплатників. Запитав у доньки, чи хотіла б таке звірятко, вона пильно на мене поглянула й сказала, що хоче. От ми газету й передплатили.
<P>П’ятирічна Катруся посміхається, обіймаючи леопардика. А тато додає, що цінує газету за дитячу сторінку:
<P>— Це тепер рідкість. Каті мама сторінку домовичка читає, завжди каже, що цікаво й пізнавально. Зізнаюся, що й я частенько її переглядаю — завжди корисно щось новеньке про, здавалось, звичні речі дізнатися.
<P>Проте на цьому подарунки не закінчилися. “ГАЗЕТА” привітала ще одних іменинників того дня — дітей, які народилися 24 серпня 1991 року. В додаток до вручених їм з рук заступника міського голови Світлани Богатирчук-Кривко паспортів вони отримали й передплату на “Рівненську газету”.
<P>— Тепер вас визнали як громадян України, — зазначив у привітальному слові головний редактор Видавничого дому “ОГО” Віталій Голубєв. — Тому бажаю будувати своє успішне майбутнє саме в нашій країні. А щоб це було легше робити, потрібно володіти інформацією. Сподіваємося, наш подарунок вам у цьому допоможе.
<P>Ірина НИЧИПОРУК

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса