Новини

Розпочалася акція “Автобус-2006”.

<P><DIV>З метою попередження аварійності на пасажирському транспорті, посилення роботи щодо зміцнення транспортної дисципліни водіїв, підвищення готовності автобусів до масових перевезень пасажирів у період літнього відпочинку, недопущення здійснення перевезень пасажирів без відповідних дозволів та ліцензій Державтоінспекцією Рівненської області спільно з управлінням Головавтотрансінспекції у Рівненській області в період з 1 по 30 червня проводиться комплекс профілактичних заходів під назвою “Автобус-2006”.
<P> Для цього створені спільні мобільні групи, що проводитимуть перевірку транспортних засобів, які залучаються до перевезення пасажирів, як на лінії, так і при виїзді з місць зберігання та стоянки. Перевірки будуть здійснюватися щодо дотримання перевізниками ліцензійних умов, вимог законів України “Про дорожній рух” та “Про автомобільний транспорт”. Особлива увага буде звертатись на проведення передрейсового контролю технічного стану автобусів, обов’язкового медичного огляду водіїв та дотримання перевізниками режиму праці та відпочинку водіїв.
<P>Під час контролю на лінії та перевірок автогосподарств працівники ДАІ та Головтрансінспекції будуть перевіряти дотримання перевізниками транспортного законодавства, правил перевезення людей, дотримання водіями швидкісних режимів, проїзду залізничних переїздів, наявність та оформлення шляхових листів тощо. У разі виявлення недоліків, що впливають на безпеку дорожнього руху, а також недотримання перевізниками ліцензійних умов буде розглядатися питання щодо позбавлення дозволу на перевезення пасажирів.
<P>За 5 місяців цього року з вини пасажироперевізників Рівненської області допущено 6 ДТП, в яких 11 осіб отримали поранення, повідомили з прес-служби ВДАІ УМВС України в Рівненській області.
<BR></DIV><DIV><STRONG>ІА “Рівнеінформ”</STRONG></DIV>

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса