Новини

Розпродаж пістолетів на ринку призвів до засудження

<P>Михайло С. купив у червні цього року на центральному базарі у Рівному пістолет за 150 гривень. Цю зброю у нього вдома незабаром вилучили працівники міліції. Михайла звинуватили в незаконному поводженні із зброєю.
<P>— Згідно з балістичною експертизою, саморобний пристрій виготовлено із сигнального пістолета Шпагіна, в конструкцію ствола якого внесено такі зміни, що з нього можна проводити постріли мисливськими патронами 16-го калібру. Отож він перетворився на саморобно-переробну гладкоствольну зброю, а за це постановою Верховного Суду України про судову практику в справах про незаконне поводження із зброєю передбачено кримінальну відповідальність, — розповіла «РВ» помічник прокурора міста Рівного Валентина Люліч.
<P>За фактом незаконного поводження із зброєю стосовно Михайла було порушено кримінальну справу — за частиною 1 статті 263 Кримінального кодексу. Під час слідства з’ясувалось, що чоловік перебуває на обліку у лікаря-нарколога з приводу опійної наркоманії.
<P>— У суді Михайла визнали винним у незаконному поводженні із зброєю. Йому обрано міру покарання — два роки позбавлення волі. Враховуючи, що цей злочин є середньої тяжкості та обставини, що характеризують особу винного, а також те, що він повністю визнав свою вину, щиро кається, суд застосував до підсудного статтю 75 Кримінального кодексу України і звільнив Михайла від відбування покарання з випробувальним терміном один рік, — каже Валентина Люліч.
<P>Засуджений запевняв, що пістолет придбав для самозахисту.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса