Новини

Рух маршруток впорядкують.

<P>Луцька міська влада пропонує нанести на центральних автошляхах розмітку дозволених зупинок та вивісити дорожні знаки, змусивши маршрутні таксі зупинятися лише у визначених місцях.
<P>Ці заходи хочуть вжити для того, щоб нормалізувати рух міського пасажирського транспорту, повідомили ЗІК у прес-службі луцької мерії. За інформацією завідувача відділу з координації міського пасажирського транспорту Олександра Середи, сьогодні на ринку перевезень Луцька працює 500 перевізників, яким належать 580 авто.
<P>До них додаються приміські маршрутки, які курсують міськими шляхами і найчастіше зупиняються у точці концентрації пасажиропотоку — поблизу ЦУМу. Приміські маршрутні таксі не мають ані розкладу, ані схем руху містом, їздять переважно у години “пік”. Внаслідок цього міські маршрутні таксі мають проблеми із висадкою пасажирів, бо у тих місцях — стоянки приватних таксі на проїжджій частині.
<P>На думку посадовців мерії, нововведення має зняти проблему перенасичення центральних вулиць міста потоком автотранспорту, а заборона стихійних зупинок може запобігти створенню аварійних ситуацій на дорогах. Жодних незручностей для пасажирів нововведення не створюватиме, оскільки виберуть оптимальні місця зупинок. Крім того, впорядкують графіки і схеми руху приміських маршрутних таксі, а для міських — визначать інтервали руху. Пасажири теж мають відгукнутися на нововведення — не зупиняти маршрутки будь-де.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса