Новини

Руслан Постоловський: “Заборгованість з виплати зарплатні мають більше 90% вищих шкіл України”

<P>«Заборгованість із виплати зарплатні виникла в зв’язку з тим, що з одного боку платня працівників постійно зростає, а з іншого — законодавство забороняє піднімати вартість навчання», — прокоментував ситуацію з невиплатою зарплатні в Рівненському державному гуманітарному університеті ректор цього навчального закладу Руслан Постоловський.
<P>«Ми укладаємо контракт на навчання студента на 5 років, у ньому вказується фіксована ціна, яку не можна змінювати. Оскільки зарплатня виплачується здебільшого з фонду оплати навчання, коштів не вистачає. А ще ж потрібно сплачувати за комунальні послуги інші обов’язкові платежі тощо. Міністерство покриває наші потреби лише на 45%”, — розповів Руслан Постоловський.
<P>За його словами, з такою проблемою зіткнулися нині 97% вищих шкіл України. Вона триває вже 4 роки. НУВГП зміг виплатити зарплатню, адже вони раніше почали вступну кампанію, тож раніше отримали кошти від студентів.
<P>«Наприкінці минулого тижня ми вже погасили борг за червень та почали виплачувати аванс за липень,” — заявив Руслан Постоловський.
<P>За результатами перевірки територіальної державної інспекції праці в області, з’ясувалося, що в РДГУ не виплатили заробітну платню працівникам за червень 2007 року. Загальна сума боргу 2,7939 мільйона гривень, гроші не отримали 1342 працівники.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса