Статті

Рятувальнику — тільки п’ять років.

<P>20 червня співробітники служби порятунку МНС Рівного завітали до сім’ї Іллюків, що мешкають в обласному центрі на вулиці Джона Ріда. Начальник Рівненського міського управління полковник Леонард Бучинський вручив п’ятирічному Богдану Іллюку грамоту та пам’ятні подарунки за мужній вчинок, що стався майже місяць тому в день Святого Миколи Чудотворця.
<P>Про цей випадок рівненські рятувальники дізналися нещодавно і майже випадково. Виявляється, 22 травня трирічний хлопчик Сашко, бавлячись з дітьми в сквері на бульварі Хмельницького, випадково впав у відчинений каналізаційний колодязь. Ємкість, глибиною понад два метри, була повністю заповнена водою. Злякавшись, діти кинулися кликати дорослих. На місці пригоди залишився один Богданчик. Побачивши, як його молодший друг декілька раз пірнув під воду, хлопчик впав на коліна біля колодязя та простягнув потопаючому свою руку. З останніх сил Сашко схопився за рятувальника. Богдан щосили потягнув товариша нагору. Ще мить і дитина була врятована.
<P>— Це справді диво, що Богданчик не розгубився і врятував того хлопчика, — говорить мати маленького героя пані Тетяна. — Адже міг втопитися сам. Батьки ж врятованого й досі не можуть нарадуватися чудесним спасінням сина. Найважче повірити в те, що рятівник — п’ятирічний хлопчик.
<P>Полковник Леонард Бучинський подякував матері за сина і висловив надію, що в майбутньому життєвий шлях приведе хлопця до лав бійців МНС, людей хоробрих і сміливих. А ще рятувальники запевнили, що неодмінно подадуть кандидатуру Богдана Іллюка на звання лауреата Всеукраїнської акції “Герой — рятувальник року”, яку проводить Міністерство України з питань надзвичайних ситуацій.
<P><STRONG>Дмитро МЕЛЬНИК</STRONG>

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса