Новини

Рятувальники розчищали хащі на Ковельській

<P>Рятувальники розчищали хащі на КовельськійБудинок №4 на вулиці Ковельській став притулком для бомжів. Цьогоріч він вже горів, та вчасно загасили. Але жителі Ковельської хвилюються, що у будинку разом з хащами, які виросли навколо, може статись пожежа в будь-яку хвилину. Обдзвонили міських чиновників, але безрезультатно, тому звернулись до рятувальників, які погодились привести територію у більш-менш належний стан.
<P>Із-за чагарників, висотою у людський зріст, видніється будівля, двері — навстіж, запрошуючи зайти у справжнісіньке лігво безпритульних. У хаті типовий рейвах: купи брудного одягу, старі меблі, віконні рами без скла. Як пояснює Тамара Савінкова, яку мешканці вулиць Світанкової, Ковельської та Привітної уповноважили представляти їх інтереси, у цьому будинку уже п’ять років не живуть. Після пожежі, яка сталась у цьому році, жінка з сусіднього будинку Людмила Сістук написала лист у міське управління ГУ МНС України в Рівненській області з проханням вирішити питання з цим будинком.
<P>— Раніше ми звертались до Чайки, дзвонили у службу 053 (управління надзвичайних ситуацій міськвиконкому), — розповідає Тамара Савінкова, — щоб викосили цю траву, бо тут ліс такий поріс. Ніхто не звертав уваги. То ми написали заяву до начальника міського управління ГУ МНС, щоб ще раз провели огляд цього будинку на предмет протипожежного стану, і вони вже взялися вживати заходів. Хлопці викосили траву, вирубали зарослі, і написали приписи. У них виконавча дисципліна на вищому рівні, що не скажеш про посадовців міськвиконкому.
<P>Виноградні лози поплелись на дерева, що біля будинку, утворивши своєрідні альтанки для бездомних. Знизу хтось настелив лахміття, матраців, столик поставив. Кажуть, тут і діти бігають, і дорослі відпочивають. Рятувальники ж вправно зрівнюють ці халабуди із землею.
<P>— Ситуація з цим будинком плачевна, — коментує інженер відділу з питань наглядово-профілактичної діяльності Рівненського МУ ГУ МНС України в Рівненській області Дмитро Дементьєв. — Там ніхто не проживає, натомість селяться люди без постійного місця проживання. Небезпеку становить те, що загоряння може виникнути не тільки від цих людей, а також через ці альтанки, де бавляться діти. Тобто, якщо не тимчасові мешканці можуть підпалити будинок, то дитячі пустощі з вогнем теж, на жаль, причина суттєва, від якої часто виникають пожежі.
<P>Дмитро Дементьєв пояснює, що будинки на цій вулиці збудовані майже впритул один до одного, тому, якщо загориться цей занедбаний будинок, то вогонь може легко перекинутись на інші. Силами бригади міського управління ГУ МНС територію, прилеглу до будинку, привели в порядок, щоб запобігти лиху.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса