Новини

Ринковий збір зарічненцям підвищили удвічі

<P>Останні кілька ярмаркових днів у Зарічному привертають до себе увагу постійними лайками між фізичними особами
<P>— суб’єктами підприємницької діяльності у сфері торгівлі та працівниками, на кого селищною радою покладені обов’язки з ринкового збору.
<P>Збір цей одразу зріс удвічі — від 10 гривень за торгове місце з наметиком до 34 — за стоянку вантажівки з товаром.
<P>
<BR>Підприємців обурює не так вартість збору, як те, що місцева влада нічого не робить для створення належних умов для торгівлі. Адже торгові ряди розміщені обабіч проїжджої частини вулиці, з середини якої під час негоди до бордюрів, де розкладені товари, стікає вода. А ще асфальт роками не поновлювався, тут на кожному квадратному метрі по кілька глибоких ям-вибоїн, теж залитих водою. Багато місць розміщені на прилеглих ґрунтівках, які під час негоди перетворюються в суцільну багнюку.
<P>Є підстави сумніватись щодо цільового використання коштів ринкового збору та прозорості щодо кількісної суми надходжень. Якщо торік ця сума по району скала 133 тис. гривень, то за найскромнішими підрахунками по одному лише Зарічному з півторатисячною кількістю торгових місць вона мала б скласти більше 150 тисяч, а ще ж у районі величезні щотижневі ярмарки у Серниках, Боровому, Кухотській Волі…

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса