Новини

Ринок “Галицький” знову зацікавив продавців

<P>У вересні “ГАЗЕТА” повідомляла, що більшість кіосків на ринку “Галицький” стоять порожніми. А через брак покупців один продавець працює одразу у трьох місцях. Сьогодні торгівля на ринку пожвавилась, розширився асортимент товарів. Тепер тут можна придбати навіть одяг.
<P>У кіосків на ринку “Галицький”, знову з’явилися господарі. Розширився й асортимент. Окрім сувенірів, канцтоварів та солодощів, віднедавна тут почали продавати овочі, фрукти, інші продукти харчування та навіть одяг. Попіклувалося керівництво “Галицького” й про комфорт своїх працівників: щоб уникнути протягів на двох входах до ринку встановили металеві двері. Не забули й про потенційних покупців та відремонтували сходи.
<P>— Щоб привабити до ринку орендарів, мені довелося на 50 гривень знизити вартість місячної оренди кіоску, — розповідає директор ринку “Галицький” Юрій Кухарчук. — Сьогодні вона становить 250 гривень. Саме цим пояснюється те, що тепер на ринку практично немає порожніх ларків.
<P>Також пан Юрій розповів, що найближчим часом він планує засклити двері на вході у перехід та встановити на сходах дерев’яне риштування.
<P>— Люди, які давно живуть у цьому районі, пам’ятають, що раніше мало хто наважувався зайти ввечері у підземку, — пригадує офіціант кафе “Перехід”, що знаходиться на території ринку, Тетяна. — Тепер тут постійно світло та прибрано, працює туалет. До того ж, ринок цілодобово охороняють.
<P>Проте головною проблемою ринку й надалі залишається невигідне сусідство з магазином “Копійка”, оскільки більшість мешканців житлового району надають перевагу саме останньому.
<P><STRONG> Марина ПОПОВА </STRONG>

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса