Коментарі

Санаторій-довгобуд розкрадають

<P>Дитячий протитуберкульозний санаторій «Новостав» в однойменному селі Рівненського району, на який виділили понад мільйон гривень, за десять років збудувати так і не змогли.
<P>Довгобуд, який стоїть без огорожі й без охорони, став об’єктом збагачення крадіїв — кранами тут знімають перекриття, а за краденою цеглою, яку продають зі значною знижкою, бажаючі у черзі стоять. Так триває уже кілька років.
<P>Заступник начальника обласного управління капітального будівництва Вадим Бобриков розповів, що будівництво санаторію здійснювалося за кошти Чорнобильської програми, однак у 1999 році фінансування закінчилося.
<P>— До нас неодноразово зверталися тамтешні мешканці та скаржились, що санаторну цеглу розкрадають, — каже п. Бобриков. — Ми виїжджали на місце, навіть вантажівку, яка вивозила звідти плити, одного разу затримали. Управління зверталося до місцевих правоохоронних органів, та належної реакції з їхнього боку не було. Крім того, безпосередньо біля санаторію знаходиться будинок «шерифа», і він не міг не бачити, як звідти вивозять цеглу чи перекриття.
<P>Стурбований ситуацією у Новоставі й голова обласної комісії з питань місцевого самоврядування Дмитро Диновський, за його ініціативою розслідувати випадки розкрадання державного майна та шукати винних тепер буде прокуратура області.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса