Новини

Санаторій “Відродження” хочуть реконструювати

<P>Цього року у таборах та санаторіях оздоровилися понад 65 тисяч дітей, які мешкають у Рівненській області. Натомість торік таку можливість отримали майже на 20 тисяч дітлахів більше.
<P>Причиною такої невтішної статистики, за словами посадовців, стали тендери, недостатня кількість дитячих оздоровчих закладів в області та сумнозвісні події у Кричильську.
<P>
<BR>На засіданні постійної комісії облради з питань місцевого самоврядування, розвитку територій та європейської інтеграції начальник обласного відділу у справах сім’ї та молоді Михайло Волинець розповів, що влітку в області працювали 18 санаторно-оздоровчих закладів.
<P>— Такої кількості таборів та санаторіїв для Рівненщини недостатньо, — наголосив пан Волинець. — Потрібно хоча б відновити санаторій “Відродження” в Олександрії, який не працює з 2005 року. Заклад потребує капітального ремонту, потрібно замінювати дахи спальних корпусів, системи водопостачання та водовідведення, ремонтувати котельню. За минулорічними підрахунками, для того, щоб привести санаторій до ладу, потрібно було витратити п’ять мільйонів гривень. Сьогодні ця цифра, звісно, буде більшою.
<P>На думку пана Волинця, відновлення роботи закладу допоможе частково вирішити проблему оздоровлення дітей, адже в одну зміну тут зможуть відпочивати і лікуватися 240 дітлахів. Члени комісії погодилися, що відроджувати заклад потрібно. Вони зауважили, що перш за все спробують отримати держсубвенцію на реконструкцію санаторію.
<P>Михайло Волинець додав, що у Сарненському районі цього року відпочили на чотири тисячі менше дітей, ніж торік. З його слів, це пов’язано з тим, що після отруєння школярів у селі Кричильську районна санітарно-епідеміологічна служба заборонила працювати влітку пришкільним таборам району.
<P>Зрештою депутати роботу з питань відпочинку та оздоровлення дітей в області визначили незадовільною.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса