Новини

Секретарем Рівнеради може стати Паладійчук

Принаймні, такий проект рішення вже підготували і вчора його вже навіть зареєстрували на сайті Рівненської міської ради, пише ЧаРівне.

У проекті рішення “Про обрання секретаря Рівненської міської ради сьомого скликання” йдеться:

Відповідно до пункту 4 частини 1 статті 26, пункту 4 частини 4 статті 42 та частини 1 статті 50 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, відповідно до рішення Рівненської міської ради від 12 травня 2016 року № 784 «Про дострокове припинення повноважень секретаря Рівненської міської ради сьомого скликання О. Муляренка» Рівненська міська рада ВИРІШИЛА: Обрати секретарем Рівненської міської ради сьомого скликання Паладійчука Сергія Богдановича, депутата Рівненської міської ради сьомого скликання.”

Це питання, ймовірно, розглядатимуть вже на найближчій сесії Рівнеради, яка, за словами міського голови Рівного Володимира Хомка, відбудеться 16 червня. Оскільки цей проект рішення був зареєстрований вчора, 23 травня, то відповідно до Закону і норм Регламенту, він якраз встигне пройти 20-денний термін з моменту оприлюднення.

А чи підтримають голову бюджетної комісії, депутата від БПП Сергія Паладійчука на посаду Секретаря міської ради – стане відомо вже у червні.

Марина НАЗАРЧУК

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса