Новини

Семеро бютівців з Рівненщини потрапили до партійного списку

<P>Не довіряти спискам кандидатів у депутати від БЮТ, оприлюдненим у різноманітних інтернет-виданнях, закликав під час прес-конференції голова обласної організації ВО “Батьківщина” Юрій ПРОКОПЧУК. За його словами, у них допущені численні помилки.
<P>За інформацією Юрія Прокопчука, до передвиборчого списку потрапило семеро представників Рівненщини.
<P>Зокрема, це Юрій Гнаткевич (пенсіонер), Володимир Дончак (голова Товариства сприяння обороні України), які закріплені за областю, Юрій Прокопчук (голова фракції БЮТ в облраді, лідер обласної організації ВО “Батьківщина”), Олександр Данильчук (голова обласної ради), Валентин Крока (заступник голови обласної ради), Микола Кучерук (депутат обласної ради, директор ВАТ “Костопільський завод продтоварів”), Ігор Брошук (депутат обласної ради, ПАФ “Брошукова”).
<P>Згадав Юрій Прокопчук і про присутність у списку Олександра Абдулліна, котрий у 2002 році був обраний депутатом в одному з мажоритарних округів Рівненщини.
<P>Офіційний сайт Блоку Юлії Тимошенко опублікував повний список кандидатів у депутати з порядковими номерами. Бютівці з Рівненщини розмістилися у ньому так: Юрій Гнаткевич — №110, Володимир Дончак — № 122, Юрій Прокопчук — №141, Валентин Крока — № 196, Микола Кучерук — № 217, Ігор Брошук — № 224, Олександр Данильчук — №227.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса