Коментарі

Середня зарплата у Рівному становить 908 гривень.

<P>Середній рівень зарплати у Рівному нині становить 908 гривень. На деяких підприємствах він є значно вищим, проте заборгованість з її виплати зберігається. Проте люди інтелектуальної праці отримують значно менше, – повідомила ЗІКу начальник управління праці та соціального захисту населення Рівненського міськвиконкому Віра Мельник.
<P>Як зазначив начальник міського управління культури й туризму Андрій Ткачук, середня заробітна платня в працівників культури становить 400 гривень. Лише на 150 гривень більше отримують заслужені працівники мистецтв.
<P>Найважливішим завданням працівників управління Віра Мельник вважає ліквідацію заборгованості із виплати зароблених грошей. «Порівняно з 2002 роком вона суттєво скоротилася. Коли тоді ми мали понад 16 мільйонів гривень боргу, то на 1 січня 2006 року – 683 тисячі гривень,» – каже Віра Мельник. Проте, за оперативними даними, на 1 липня борг становитиме 1 мільйон 481 тисячу гривень. Причиною, як вона вважає, є борги теплопостачального підприємства «Комунеенергія». «На 1 червня заборгованість сягнула 308 тисяч гривень. І тому ми знову маємо стрибок,» – зазначила Віра Мельник.
<P>Крім того, за даними спеціалістів управління, в Рівному налічується 13 економічно неактивних підприємств, які заборгували своїм працівникам 508 тисяч гривень. Є також 12 підприємств-банкрутів.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса