Новини

Сергій Штурхецький: «Антикримінальний вибір» не має нічого проти Віктора Чайки особисто. Ми проти механізму діяльності міськради

<P>На 20 жовтня заплановано перше судове засідання щодо адміністративного позову голови Рівненського міського осередку Всеукраїнської громадської організації «Антикримінальний вибір» проти міського голови Рівного Віктора Чайки. Приводом для позову стало те, що 18 серпня під час сесії міської ради питання «Про присвоєння звання «Почесний громадянин міста Рівного» та відзнак «За заслуги перед містом» розглядалося у закритому режимі. Про це ЗІКу повідомили у прес-службі ВГО «Антикримінальний вибір».
<P>Представники «Антикримінального вибору» вважають таку практику, запроваджену міськрадою, неправомірною та суспільно-небезпечною. «Хоч законодавством і передбачено право рад проводити закриті засідання, але для таких засідань повинна бути певна необхідність, а зловживання цим правом може призвести до порушення багатьох основоположних прав громадян. Я ще раз хочу наголосити, що «Антикримінальний вибір» не має нічого проти Віктора Чайки особисто. Ми проти механізму діяльності запровадженого міською радою, коли питання, без особливої на то потреби, вирішуються за закритими дверима. Ми подали позов проти Віктора Чайки, як проти посадової особи, відповідальної за діяльність Рівненської міської ради», – повідомив голова РОО ВГО «Антикримінальний вибір» Сергій Штурхецький.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса