Новини

Сергій Васильчук і Світлана Богатирчук-Кривко претендують на посаду першого заступника міського голови Рівного Віктора Чайки

<P>Стали відомі перші претенденти на посаду першого заступника міського голови Рівного Віктора Чайки. Її можуть посісти заступники міського голови з гуманітарних питань Світлана Богатирчук-Кривко та заступник з економічних питань Сергій Васильчук.
Перший претендент зазначила, що має досвід роботи, аби працювати на посаді першого заступника.
“Дехто вважає, що для цього не потрібні певні навики. Я ж — професійний управлінець”, — сказала Світлана Богатирчук-Кривко.
Натомість заступник міського голови з економічних питань Сергій Васильчик наголосив, що розмови про його призначення на посаду першого заступника Віктора Чайки вести рано. За його словами, слід почекати два тижні, коли все стане ясно.
Довідка: Васильчук Сергій Миколайович, 1968 р. н. працював на посадах начальника відділу Державної податкової інспекції м. Сарни (1993-1995 рр), головного спеціаліста бухгалтерії ВАТ “Рівнеазот” (1995-1996 рр), головного бухгалтера хімічного гіганта (1996-2003 рр). У липні 2003 року призначений заступником міського голови.
Богатирчук-Кривко Світлана Кирилівна, 1959 р. н. працювала вчителем, інспектором шкіл, заступником директора департаменту соціального обслуговування населення Рівного, начальником міського управління освіти. На нинішній посаді перебуває з травня 2002 року.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса