Новини

Сергія Кубрак знову буде прокурором Рівненської області?

Сергій Кубрак отримав шанс повернутися на посаду прокурора Рівненської області

28 квітня окружний адміністративний суд міста Києва виніс постанову, якою поновив на посаді прокурора Рівненської області Сергія Кубрака, пише портал «Четверта влада».

Сергій Кубрак вимагав через суд визнати протиправним наказ Генпрокурора про притягнення його до дисциплінарної відповідальності та звільнення, а також поновити його на посаді прокурора Рівненської області.

Як йдеться в постанові суду, 06.03.2015 р. позивач був відсторонений від займаної посади та наказом Генерального прокурора України № 17дк від 29.04.2015 р. за неналежне виконання службових обов`язків, істотні недоліки та прорахунки в організації роботи на більшості напрямків прокурорсько-слідчої діяльності, послаблення контролю за роботою підлеглих працівників, позивач був звільнений з посади прокурора Рівненської області. З наказом позивач ознайомлений 21.05.2015 р.

Такі причини звільнення суд визнав неналежними, тож повністю задовольнив вимоги позивача. Також постановив поновити Сергія Кубрака на посаді прокурора області негайно, з 30 квітня, попри те, що Генпрокуратура оскаржує це рішення в апеляційному суді.

Прес-секретарка прокуратури Рівненщини Людмила Суржук розповіла «Четвертій владі», що чинним прокурором області залишається Анатолій Ковальчук. Будь-яких наказів з Генеральної прокуратури про призначення іншого прокурора не надходило.

Нагадуємо, Сергій Кубрак, після свого призначення у 2014 році, привернув увагу журналістів своїми статками, адже задеклароване майно було не співрозмірним із зарплатою чиновника. Схожою ситуація була з майном Волинського прокурора. Згодом це й стало предметом журналістського розслідування, де журналісти з`ясували, що аби мати автівки, та нерухомість, з декларації пана Кубрака, його родина мала би не те, що не відпочивати, а навіть і не їсти.

За його результатами розслідування голова антикорупційного комітету ВР Єгор Соболєв звернувся до генпрокурора Віктора Шокіна із проханням перевірки роботи прокурорів Рівненської та Волинської областей. Чи стало саме це причиною, чи було приміром «останньою краплею» не відомо, але перевірку таки провели.

Якщо на Волині прокурор здався одразу і не чекаючи ревізорів пішов у відставку, то Сергій Кубрак не бачив причин повторювати долю колеги.

Нагадуємо, досі незрозумілою залишається ситуація в Рівненській облраді, де рішенням судуповернули на посаду колишнього її голову, проте її посадовці не розуміють, як виконати це рішення суду.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса