Новини

Ще дві ремонтні бригади відбувають з Рівенщини в Алчевськ

<P>Цього разу — з Кузнецовська, відряджені ВП (відокремленим підрозділом) РАЕС та ЗАТ УБ (управління будівництва) РАЕС під керівництвом Володимира Дьякова. До складу цих бригад входять 4 газозварювальники та 4 слюсарі-сантехніки. Усі працівники забезпечені необхідним обладнанням та інвентарем для проведення ремонтних робіт. Роботи з відновлення теплопостачання в Алчевськ у ще тривають.
<P>Нагадаємо, що 22 січня на одній із мереж магістрального тепловоду там стався порив труби центральної котельні«Східна», внаслідок чого без теплопостачання залишилось понад 600 багатоповерхових житлових будинків (близько 60 тис. мешканців), дошкільні та загальноосвітні заклади.
<P>З Рівенщини для надання допомоги постраждалому населенню в м. Алчевська Луганської області було направлено 3 ремонтні бригади, оснащені усім необхідним обладнанням та витратними матеріалами. Керівником групи бригад, до складу яких входить 12 чоловік, призначено майора внутрішньої служби головного управління МНС України в Рівенській області Анатолія Кучерика. Фахівці приступили до робіт з відновлення внутрішньобудинкових систем опалення, водопостачання та водовідведення поверхового 60 квартирного житлового будинку. З підвалу будинку відкачено воду, проводиться демонтаж розморожених внутрішньобудинкових мереж та запірної арматури. Демонтовано 15 обігрівальних приладів в квартирах. Про це повідомила прес-служба головного управління з питань НС та ЦЗН РОДА.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса