Статті

Щоб навести лад на Сагайдачного бракує правоохоронців

<P>Цього року міліціонери обіцяють працювати наполегливіше, ніж у минулому. Однак зазначають, що зупинити несанкціоновану торгівлю та очистити місто від самовільних стоянок авто самотужки не зможуть.
<P>Про це на минулому засіданні міськвиконкому доповів начальник Рівненського міськвідділу УМВС України в Рівненській області Віталій Чубаєвський.
<P>Звітуватися про стан злочинності та завдання міліції на 2008 рік правоохоронці мали ще торік у грудні. Однак прокурор Рівного Роман Федик переконав членів виконкому не погоджувати і навіть не заслуховувати доповідь.
<P>— Від звітів міліції жодної практичної користі, — наполягав прокурор. — І програма дій на 2008 рік має лише декларативний характер, нема ні аналізу стану злочинності, ні плану конкретних дій, як з нею боротися, лише одна статистика і голі слова.
<P>До цього засідання керівники міськвідділу мали допрацювати програму і визначити чіткі завдання на рік. Однак бажаних змін керівники міста у ній так і не побачили.
<P>— З восьми завдань, які ви перед собою поставили, жодне толком не розписане, — звернувся до пана Чубаєвського секретар Рівненської міськради Юрій Торгун. — У програмі суцільна вода. Мабуть, у вас багато гуманітаріїв у штаті. Замість того, щоб працювати, міліція “прикладатиме зусилля”, “забезпечуватиме протидію”. Краще б ви розчистили вулиці біля базарів, зупинили там несанкціоновану торгівлю. Наведіть лад на дорогах, адже міське ДАІ вже у місті є. От і працюйте з ними. От це я розумію завдання. А то Загиней до мене уже сотні разів звертався, бо тролейбуси біля базару постійно застрягають у заторах.
<P>Віталій Чубаєвський на свій захист зазначив, що міліціонери працюють над усіма перерахованими проблемами.
<P>— Що стосується Державтоінспекції, то ми склали робочі групи, які щодня наводять лад на дорогах. Це підтверджує той факт, що за останні місяці збільшилася кількість вилучених посвідчень водіїв. А щодо ринку, то потрібно створити санітарну міліцію, яка систематично боротиметься з несанкціонованою торгівлею. Самотужки ми не зможемо навести там лад, адже на його немалій території працює лише один дільничний. Він, ясна річ, не може охопити такий обсяг роботи. Я дам більше людей, але на це потрібен час, бо доведеться “відірвати” їх з інших опорних пунктів.
<P>За словами начальника міськвідділу, торговців-порушників міліціонери лише штрафують. Жодного випадку, коли у них конфісковували майно, поки не було.
<P>— Треба звернутися до міністра внутрішніх справ України з проханням відновити санітарно-екологічний підрозділ міліції, — запропонував заступник міського голови Сергій Васильчук.
<P>З такою пропозицією керівники міста погодилися.
<P>— Треба терміново щось робити, бо скоро ми перетворимо центр міста на суцільну торгову площу — наполягав секретар міськради.
<P>Після сорокахвилинного обговорення члени міськвиконкому таки погодили звіт Віталія Чубаєвського. А щоб правоохоронці приділили більшу увагу наболілому роками “базарному” питанню, зазначили роботу над ним одним з пунктів рішення.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса