Новини

Щоб створити в державі хаос сьогоднішні опозиціонери хочуть звільнення Червонія, – голова РОДА

<P> “Колишні владці, а тепер опозиціонери хочуть створити хаос в державі тому і приймають такі рішення з рекомендаціями про звільнення Червонія”.
<P> Так прокоментував постанову ВРУ від 22 грудня голова Рівненської ОДА Василь Червоній сьогодні під час прес-конференції.
<P> Він вважає, що рішення Верховної Ради ні на що не впливає. “Верховна Рада завтра може рекомендувати Президентові розпустити Кабмін, але це ще нічого не означає”, – наголосив Василь Червоній. Адже юридичного підґрунтя постанова ВРУ не має. Що ж до політичного аспекту цієї постанови, то це говорить про правильний курс нової влади, і самого Василя Червонія, – зазначив голова Рівненської ОДА. “Я завжди боровся за українську мову, за українську церкву, за інтереси держави, тому вони й намагаються мені протидіяти”, – наголосив Василь Червоній.
<P><I> 22 грудня на пленарному засіданні ВРУ було прийнято рішення рекомендувати Президентові звільнити голову Рівненської ОДА</I><I> за “системні порушення ним Конституції України і законів України з питань порушення права громадян на свободу совісті”.</I>
<P><I> У постанові також міститься пропозиція до Президента України притягнути до відповідальності голову Тернопільської обласної державної адміністрації Івана Стойка, та голову Шумської районної державної адміністрації Тернопільської області у зв’язку з „порушенням ними Конституції України і законів України”.</I>

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса