Новини

Школярі подарували лебедину пару місту

<P>Двох красивих білих лебедів передали тресту зеленого господарства на День міста учні НВК “Загальноосвітня школа-ліцей №2”. Гроші на придбання двох пернатих красенів школярі зібрали за допомогою акції “Подаруй лебедину пару місту”.
<P>Для урочистого завершення акції — передачі птахів — учні школи підготували цілу святкову програму. Діти змагалися у вправності танцю на газеті та караоке. З’ясовували, хто ж краще намалює лебедів на асфальті, і зустрічали гостей. Привітали школярів з успішним завершенням акції прийшли заступник міського голови Сергій Васильчук, начальник міського управління житлово-комунального господарства Юрій Собчук, начальник міського управління освіти Віталій Новак.
<P>— Школярі шукали красу — знайшли її у лебедях, — звернувся до присутніх перший заступник міського голови Олексій Хмилецький. — Діти шукали вірність — і знайшли її у лебедях. Хочу подякувати усім, кому небайдужа природа нашого міста. З такими молодими рівнянами наше місто обов’язково стане європейським.
<P>Як зазначив директор НВК №2 Андрій Нагорний, коли учні дізналася, що на “лебединці” загинула лебідка, одразу ж загорілися ідеєю зібрати гроші на нову пару лебедів. На ініціативу учнів НВК №2 відгукнулись і школярі з гуманітарної гімназії. Довго тривав збір коштів та пошук лебединої пари. Допомагали школярам працівники Рівненського зоопарку. Саме вони вели перемовини з київськими зоопарком, заповідником “Асканія Нова”. Врешті-решт лебедів за прийнятною ціною знайшли у Львівській області. Тепер новою домівкою пернатих красенів стане озеро у рівненському парку, а опікуватися ними будуть працівники тресту зеленого господарства.
<P>Юрій ДЮГ

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса