Коментарі

Шлагбаум встановить «Мисливець»?

<P>Схоже, незабаром може вирішитися проблема мешканців багатоповерхівки на вул. Замковій, 10А. Заїзду в їхній двір автомобілів має перешкоджати шлагбаум.
<P>Мешканці будинку, серед яких чимало незрячих та пенсіонерів, зневірившись у можливості вирішити їхню проблему через міські служби, наприкінці минулого року зустрічалися з обласними депутатами (дивись «РВ» №99 від 27 грудня 2007 року «Бояться вийти з двору»). Один з них, Олег Хомич, обіцяв посприяти у вирішенні питання і встановити перед двором будинку шлагбаум, який би перешкоджав заїзду авто.
<P>На проблему звернули увагу і міські депутати, щоправда, переклали вирішення цього питання на розташований біля будинку магазин «Мисливець». Підприємство з однойменною назвою звернулося до міської ради за наданням в оренду 196 кв. м землі для обслуговування цього магазину. Надати землю депутати погодилися за умов встановлення шлагбауму. Однак керівництво підприємства не зовсім згодне зі «шлагбаумним» навантаженням до ділянки.
<P>Коментує голова колективного підприємства «Мисливець» Ігор Бренич:
<P>— Наш магазин на вулиці Замковій у цьому місці не єдиний. Поруч — продуктовий магазин, який обслуговує тих же незрячих, організація інвалідів. То чому саме ми повинні встановлювати шлагбаум? Крім цього, якщо він буде встановлений, хто його буде зачиняти і відчиняти? Ми повинні найняти для цього людину чи я маю сидіти там і цим займатися? Чи ми повинні виготовити ще й понад 200 ключів від шлагбаума для всіх мешканців будинку? Ідея хороша — перекласти вирішення проблеми на чиїсь плечі. Хоча, на мою думку, у цьому місці варто було б просто на тиждень поставити чесного міліціонера. Адже там є дорожній знак, який забороняє заїзд, і штрафуючи водіїв за невиконання його вимоги, за тиждень привчили б їх, що заїжджати туди не можна. Можливо, ми оскаржуватимемо це рішення.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса