Новини

Штормове попередження оприлюднила прес-служба управління з питань НС та ЦЗН

<P>5 — 6 березня 2006 року на території Рівенської області очікується ускладнення погодних умов: опади у вигляді снігу та мокрого снігу, хуртовини, снігові замети, налипання мокрого снігу. На дорогах ожеледиця. Пориви вітру до 15-20 м/с. Вночі температура повітря по області знизиться до -16С.
<P>Управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення попереджає усіх жителів Рівенщини про значне погіршення стану доріг та рекомендує водіям обмежити виїзд автотранспорту з метою недопущення дорожньо-транспортних пригод, а пішоходам бути максимально уважними та обережними.
<P>Намагайтеся не полишати своїх домівок без нагальної потреби. Вийшовши на вулицю, будьте дуже обачними, не поспішайте. Ожеледиця на тротуарах та дорогах може призвести до падінь та отримання травм та забоїв.
<P>Пам’ятайте, що сильні пориви вітру та налипання мокрого снігу можуть спричинити обриви ліній електропередач. За таких обставин не слід намагатися усунути аварію самотужки, оскільки це може призвести до ураження електричним струмом. Про пошкодження електромережі слід повідомити відповідні служби або чергового аварійно-рятувальної служби за телефоном «01».

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса