Новини

Схвалено програму правової освіти населення Рівненської області на 2006-2010 роки

<P>Голова облдержадміністрації Василь Червоній своїм розпорядженням схвалив програму правової освіти населення Рівненської області на 2006-2010 роки, повідомили з прес-служби обласної адміністрації.
<P>Програма передбачає комплекс заходів, мета яких підвищити правосвідомість громадян, обізнаність у законодавстві і вміння його застосовувати.
<P>Серед першочергових заходів – систематичне вивчення стану правової освіти населення області, аналіз діяльності місцевих міжвідомчих координаційно-методичних рад з правової освіти населення, проведення районних, міських науково-практичних конференцій і семінарів з метою підвищення рівня правосвідомості та правової культури громадян. Передбачено також збільшення кількості навчальних годин на вивчення правознавства в загальноосвітніх школах, робота правових громадських приймалень з надання безкоштовних правових консультацій для малозабезпечених громадян, інвалідів, пенсіонерів, діяльність правових лекторіїв у клубах, публічно-шкільних бібліотеках тощо. Документом затверджений склад Рівненської обласної міжвідомчої координаційно-методичної ради з правової освіти населення, яку очолив заступник голови облдержадміністрації Іван Турко, а також положення про її діяльність. Цим же розпорядженням визнано таким, що втратило чинність, розпорядження голови облдержадміністрації від 16 серпня 2001 року №531 “Про Регіональну програму правової освіти населення області на 2001-2005 роки” та від 3 серпня 2005 року № 339 “Про обласну міжвідомчу координаційно-методичну раду з правової освіти населення”.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса