Новини

Сім’ї Андруховців дістався набір каструль

<P>Петро та Наталя Андруховці, жителі села Кам’яного Рокитнівського району, передплачують “ГАЗЕТУ” уже три роки. Час від часу перевіряють удачу: відправляють квитанції на розіграш призів серед передплатників. Проте лише за третьою спробою їм поталанило. Цього разу Петро Андруховець отримав право придбати приз за гривню.
<P>— Це вже третій раз, як ми квитанцію відправили. Чесно кажучи, уже не хотіли, — зізнається Наталя Андруховець. — Але чоловік наполіг, щоб вислала. То я й вкинула конверт, та ще й на нього заповнила. Ми ніколи нічого не вигравали. Не вірили, що цього разу пощастить.
<P>— Дізналися про свою перемогу випадково, від знайомого, — каже Петро Андруховець. — Їхали у райцентр, а нас питають чи випадково не за каструлями їдемо. Ми розіграш не дивилися, бо саме тоді на морі відпочивали. А каструлі у господарстві завжди знадобляться.
<P>Досить оригінально у цій сім’ї читають “Рівненську газету”: Петро — оголошення, а Наталя — решту сторінок.
<P>— Зазвичай я або вголос читаю, Петро просить, або переказую щось, бо завжди питає, що там цікавого написали. Люблю дуже життєві історії і “гаманець” обов’язково перечитуємо. Цікавимося, які кредитні програми у якому банку пропонують, — розповідає Наталя. — А увечері сідаємо кросворди розгадувати. Часто готую за рецептами з “ГАЗЕТИ”.
<P>— Смачні та особливі страви, — додає, посміхаючись, переможець.
<P>А взагалі, Андруховців знають не тільки односельчани, а й в інших областях. Петро Андруховець перейняв заняття свого батька та діда — столярну справу. На замовлення чоловік виготовляє двері, вікна, меблі. Приїздять до майстра замовники не тільки з району та Рівненської області, а й з Києва, Дніпропетровська, Житомирщини.
<P>— Приємно так іти по селу і дивитися — комусь чоловік двері зробив, іншим вікна, а у барі стільці його стоять, — ділиться Наталя. — У нашому селі багато столярів є, але до Петра частіше звертаються.
<P>Тетяна КОВАЛЬ

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса