Новини

Склозаводи нарощують потужності

<P>На початку березня 2007 року ВАТ “ Рокитнівський склозавод” ввів в експлуатацію нову скловарну систему. Загальна потужність заводу після введення в дію нового цеху подвоїлася і становить 1,1 млн пляшок щодоби.
<P>“Основною метою нашого заводу є задоволення зростаючих вимог клієнтів до якості продукції, — зазначив генеральний директор ВАТ “Рокитнівський склозавод” Віктор Мініч, — для чого проводиться постійне інвестування коштів у виробництво. Це дозволяє утримувати позиції заводу як провідного виробника високоякісної ексклюзивної тари”.
<P>Усі українські заводи сьогодні нарощують потужності, — повідомив голова правління ЗАТ «Костопільський завод скловиробів» Андрій Філімонюк. — Сьогодні хороші перспективи для розвитку ринку, адже інтенсивно розвивається харчова промисловість, що потребує великої кількості тари. Ми постачаємо тару для крупних виробників пива, горілчаних виробів, також є певні замовлення для парфумерії та медицини.
<P>За словами Андіря Філімонюка, через кілька років ринок потребуватиме склотари ще більше, адже з часом виробники, що випускають свою продукцію у пластику, переходитимуть на більш екологічну тару — скло.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса