Новини

Скоро ми побачимо холодних та брудних міліціонерів

<P>Теплопостачання для адміністративних будівель органів УМВС у Рівному цього сезону вже припиняли. Приводом для цього стала заборгованість перед КТП «Комуненергія», яка сягнула понад 100 тисяч гривень.
<P>Після переговорів з його новим керівником Володимиром Зленком правоохоронці пообіцяли погасити борги до 1 грудня. Проте на нараді з теплопостачання, проведеній житлово-комунальним управлінням облдержадміністрації, гарантувати виконання своїх обіцянок першому заступнику голови ОДА Олегу Ковальчуку зміг лише начальник Рівенського міського відділу УМВС Юрій Гасан.
<P>А от заступник начальника фінансово-економічного відділу обласного УМВС Василь Долінський зауважив:
<P>— Все залежить від того, чи надійдуть кошти з міністерства. На утримання всієї міліції в останні роки виділяється лише 56 відсотків закладених у бюджет коштів. Ми державна установа, де ми можемо ще взяти кошти? Що нам виділяють, те ми й проплачуємо.
<P>Тож пану Ковальчуку довелося лише констатувати :
<P>— За чий же рахунок мусимо тоді гріти міліцію? Адже від КТП «Комуненергія» вимагають 100 відсотків проплати за газ, а не 56. А на карті стоїть, чи загалом всі в місті будуть отримувати теплову енергію.
<P>Готовність до кардинальних методів у боротьбі з боргами міліції висловили й інші керівники комунальних підприємств міста. Зокрема, найжорсткішу позицію зайняв керівник «Облводоканалу» Володимир Хомко:
<P>— Міліція має колосальні борги, а проплати ніякої. Даєте добро — і хоч завтра УМВС буде відключене від водопостачання.
<P>Стурбовані таким розвитком подій, представники правоохоронців намагалися переконати комунальників, що без води і тепла міліція працювати не зможе. А в кулуарах перемовлялися: «Ці точно не дадуть ні води, ні тепла — відключать. А що їм — хай на вулицях грабують та убивають!».
<P>Втім, поки що рівенські міліціонери вмиті та зігріті. І не тому, що вже розрахувалися з боргами. В ситуацію довелося втрутитися начальнику УМВС у Рівенській області Сергію Піддубному, який «своїм авторитетом» пообіцяв комунальникам, що вже «точно» — до 15 грудня — міліція розрахується зі своїми боргами. Добряче допомогти міліції «тримати слово» можуть значні суми державної субвенції, призначеної для погашення боргів бюджетних установ, яка, як повідомили обласні фінансисти, незабаром має надійти на Рівенщину.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса