Новини

Слово Боже проповідується у в’язницях.

<P>“Де ми разом у милосерді — там є Бог. Кожному Він дає шанс змінити свою долю”, — стверджують священнослужителі, які здійснюють духовну місію у місцях ув’язнення. Днями на своєму з’їзді, який проходив у католицькому храмі свв. Петра і Павла в Рівному, в’язничні капелани розповіли про свою роботу, про людей, які отримали другий шанс у житті. Дехто сам свідчив про своє духовне переродження: особисто і в кадрах документального фільму.
<P>Польські та українські капелани повідали про свій досвід спілкування з в’язнями, що кожен має право на милосердя, прощення і повагу. Вікарій римо-католицької парафії свв. Петра і Павла м.Рівного Григорій Драус попросив звернути увагу на картини, зроблені засудженими. Автори — це просто люди, які колись зробили помилки у житті, серед них чимало талантів. Розповідь колишнього в’язня Юрія стала яскравим свідченням результативності місії капеланів.
<P>— Я був заблудшою людиною, коли втративши сенс життя, стрибнув з 9-го поверху, — згадує Юрій. — Проте залишився живим, напевне Бог дав мені шанс на друге народження. Сьогодні в’язниця залишилась у моєму чорному минулому. Нині я одружений, скоро стану батьком. Я став щасливим тільки у Христі. Він дав мені талант писати вірші.
<P>Документальний фільм, запропонований для перегляду делегатам з’їзду та запрошеним, розповів про міжконфесійну місію серед українських засуджених. Заради врятування душ у заґратованому світі об’єдналися 12 конфесій.
<P>З екрана прозвучали одкровення з вуст ув’язнених. Зі сльозами на очах просила у матері прощення літня жінка. Інша провела у тюрмі 30 років свого життя і лише завдяки капеланам тепер щаслива: “Я потрапила сюди, бо не вміла прощати. І тільки тепер я зрозуміла, як глибоко помилялася”. Коли кадри на екрані зарясніли дитячими обличчями, серед глядачів почулися зойки та слова співчуття. І там, у колонії для неповнолітніх, теж звучало слово Боже, а в зажурених очах дітей відчувалися біль і туга. “Ви не самі!” — запевняли їх молитвою священики. Кадри фільму демонстрували не лише духовну допомогу та підтримку, а й реально відчуту. Адже разом з капеланами в місії беруть участь лікарі: медсестри, стоматологи, діагности…
<P>Отець Григорій Драус ще раз нагадав, що право на милосердя має кожен.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса