Новини

Служба зайнятості області підготувала до початку опалювального сезону більше тисячі робітників для комунальної галузі

<P>Щоб вчасно і без проблем розпочати опалювальний сезон 2007–2008 років, комунальники Рівненської області та обласна служба зайнятості розпочали підготовку кадрів ще навесні.
<P>Цьогоріч центри зайнятості області уклали з підприємствами комунальної сфери понад 200 угод щодо підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації осіб з числа безробітних з метою їх подальшого працевлаштування. Відповідно до цих угод, для задоволення потреб роботодавців професійне навчання пройшли більше 1000 безробітних. Так, для роботи в котельнях області було підготовлено 120 операторів котелень, 209 машиністів (кочегарів) котелень, 37 осіб здобули навички роботи з обслуговування котлів низького тиску, 733 особи успішно склали іспит після підвищення кваліфікації за програмою „Навчання та повторна перевірка знань з безпечних методів роботи та експлуатації обладнання котельних установок” .
<P>До проведення професійного навчання комунальників обласним центром зайнятості були залучені Комунальний заклад „Навчально-курсовий комбінат” та Державний навчальний заклад „Рівненський обласний навчальний центр підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів агропромислового комплексу”. Зазвичай, навчання було організовано за місцем проживання безробітних, і тому виробниче навчання вони мали можливість проходити за місцем майбутнього працевлаштування.
<P>Як повідомили з обласного центру зайнятості, якість підготовки працівників високо оцінили роботодавці – майже усі колишні безробітні, які пройшли професійне навчання, працюють у комунальних підприємствах області. Завдяки їхній роботі у школах, садочках, квартирах жителів Рівненщини сьогодні тепло. На часі — програма підготовки до наступного опалювального сезону.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса