Новини

Сміттєві урни висітимуть на стовпах.

<P>Невдовзі в обласному центрі з’являться так звані “антивандальні” сміттєві урни. Комунальники переконують, що їх неможливо ні розбити, ні вкрасти. Міська влада вже розробила програму заміни старих металевих урн, які піддаються корозії, на нові, пластмасові.
<P>Орієнтовна вартість такого проекту 30 тисяч гривень. Купуватимуть урни в Житомирі, де їх виготовляють. Але це поки що лише плани, які хочуть реалізувати до Дня незалежності — 24 серпня.
<P>Встановлюватимуть нові урни на зупинках громадського автотранспорту, звідки попередні зникали найчастіше. Як повідомив начальник міського управління житлово-комунального господарства Юрій Собчук, металеві урни крадуть переважно із зупинок: — У наших людей така культура, що несуть щось собі додому. Тому ми вирішили встановити нові, антивандальні урни, які кріпитимуться до стовпів.
<P>У Рівному плануємо встановити 150 урн. Чи стане місто чистішим після встановлення нових смітників, залежить тільки від рівнян. Бо якщо люди смітитимуть де попало, не допоможуть ніякі урни, як би їх не розмальовували. Але відмовлятись від нового рецепту чистоти комунальні чиновники не збираються. Оцінити новинку жителі Рівного зможуть вже 24 серпня.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса