Новини

Сьогодні, 2 червня, у Рівному вшановуватимуть пам’ять полеглих під час Брусилівського прориву.

<P>Прес-служба РОДА оприлюднила програму заходів з цієї нагоди: об 11.00 — відбудеться покладання квітів Генеральним консулом Російської Федерації у Львові Євгеном Гузєєвим до пам’ятника Тараса Шевченка у Рівному, о 12.00 –мітинг-реквієм на меморіалі, що на вулиці Білій у Рівному, о 13.00 — відбудеться прес-конференція за участю керівників області та міста, представників Росії, Білорусі, Німеччини, Австрії, Узбекистану, Казахстану (вона проходитиме в 601 кабінеті РОДА).
<P>Брусилівський прорив — ключовий момент Першої світової війни, де розгорталися події, які безпосередньо пов’язані з нашим регіоном. На території Рівненської та Волинської областей знаходяться чисельні поховання вояків різних національностей.
<P>2 та 3 червня на меморіалах в Рівному та в селі Ромашківка буде відслужено панахида за загиблими, в яких візьмуть участь голова Рівенської обласної державної адміністрації Віктор Матчук, голова Рівенської обласної ради Олександр Данильчук, міський голова Рівного Віктор Чайка, Надзвичайний і Повноважний посол Росії в Україні Володимир Черномирдін, посли Узбекистану та Казахстану, генеральний консул Російської федерації у Львові Євгеній Гузєєв, керівник Росзарубіжцентру В. Богач, делегація з Австрії, військовий аташе посольства Німеччини та інші.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса