Новини

Сьогодні бомбардувальники нанесуть удар по Рівненській області

<P>Сьогодні, 26 квітня, з метою підготовки визначених екіпажів бомбардувальної та розвідувальної авіації в авіаційному з’єднанні, дислокованому в Хмельницькій області, у другій половині дня заплановані польоти на літаках Су-24М та Су-24МР.
<P>Льотчики бригади виконають бомбометання на авіаційному полігоні Повурськ, розташованому у Рівненській області, а також здійснять польоти з перевірки бойового застосування та навігації. Крім того, заплановано обліт авіаційної техніки після ремонтних робіт та заміни двигунів. Під час цієї льотної зміни, вже 15-ї з початку навчального року, заплановано здійснити понад 20 польотів із загальним нальотом понад 15 годин.
<P>Польоти також відбуватимуться в інших частинах і з’єднаннях Повітряних Сил ЗС України.
<P>Зокрема, у авіаційній винищувальній бригаді, що дислокується на Івано-Франківщині, екіпажі виконають польоти на літаках МіГ-29 з метою підготовки до несення бойового чергування. Льотчики пройдуть чергові перевірки за видами льотної підготовки. Під час 17 льотної зміни при простих метеорологічних умовах заплановано здійснити 20 польотів з нальотом 11 годин.
<P>Визначені екіпажі штурмової авіації зі складу авіаційної бригади, що дислокується у Миколаївській області, пройдуть підготовку на літаках Су-25 та Л-39, а також здійснять обліт авіаційної техніки після ремонтних робіт та заміни двигуна. На Миколаївщині заплановано здійснити понад 30 польотів, довівши показники загального нальоту до більш ніж 15 годин.
<P>До виконання тактичного десантування залучені сьогодні льотчики авіаційної транспортної бригади у Запорізькій області. Зокрема, заплановано здійснити понад 30 польотів. На військово-транспортних літаках Іл-76 вони проведуть у повітрі понад 17 годин. Варто зазначити, що у цьому навчальному році інтенсивність польотів військово-транспортної авіації на літаках Іл-76, порівняно з попередніми роками, зросла.
<P>А екіпажі літаків Л-39 зі складу авіаційної винищувальної бригади, що дислокується у Київській області, під час проведення 22-ї льотної зміни будуть залучені до перевірки чергових сил протиповітряної оборони Сухопутних військ ЗС України.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса