Новини

Сьогодні міський суд Рівного розглядатиме протокол на ректора РДГУ Руслана Постоловського

<P>Сьогодні, 4 вересня, о 10:00 в міському суді Рівного має відбутися розгляд протоколу, складеного Територіальною державною інспекцією праці Рівненській області, про адміністративне правопорушення ректора РДГУ Руслана Постоловського. До адміністративної відповідальності його спробують притягнути на підставі частини 1 статті 41 Кодексу України про адміністративні правопорушення.Розгляд протоколу має вести голова Рівненського міського суду Петро Денисюк.
<P>Як раніше повідомлялося, розгляд протоколу мав відбутися 10 серпня, але ректор РДГУ Руслан Постоловський не з’явився на судове засідання. Його адвокат Тетяна Коробова пояснила, що її підзахисний поїхав на відпочинок за кордон і попросила перенести розгляд справи.
<P>Протокол про скоєння адміністративного правопорушення ректором РДГУ 26 липня склали інспектори Територіальної державної інспекції праці Рівненської області. Руслан Постоловський не виплатив працівникам навчального закладу заробітну плату за червень у розмірі 2 мільйонів 700 тисяч гривень.
<P>Водночас начальник Територіальної державної інспекції праці Михайло Бузинарський зауважив, що в РДГУ утворилася нова заборгованість — працівникам заборгували 627 тисяч гривень відпускних за серпень. Як пообіцяв головний інспектор праці в Рівненській області, якщо перевірка підтвердить цей факт, то складеться новий акт, котрий передадуть до суду.
<P>Зі свого боку, ректор РДГУ Руслан Постоловський заявив, що «проблема надумана і він знає, звідки росте».
<P>«Ми погасили заборгованість за червень, липень і частково здійснили виплати за серпень», підкреслив ректор і додав, що до кінця серпня керівництво РДГУ повністю розрахується з працівниками.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса