Новини

Сьогодні о 19.00 на Театральній площі Рівного відбудеться акція під назвою «No AIDS» («Ні СНІДу»)

<P>Її мета — інформувати молодь про ризик передачі ВІЛ/СНІД та сформувати безпечну поведінку, виробити альтернативний механізмів у поведінці молодих людей до Дня пам’яті людей, що померли від СНІДу.
<P>Організаторами акції виступають: обласна молодіжна громадська організація Соціально-психологічна лабораторія
<P>«Суспільне народження», управління у справах сім’ї молоді та спорту Рівенського міськвиконкому.
<P>Акція відбудеться за фінансової підтримки Програми розвитку ООН (ПРООН) «Муніципальна програма врядування та сталого розвитку» (МПВСР).
<P>Партнерами у проведенні акції є ГХПО «Нова надія», благодійний фонд »Майбутнє без СНІДу », ініціативна група м. Рівне Всеукраїнської мережі людей що живуть з ВІЛ (ЛЖВ).
<P>Під час проведення акції заплановано: виступ пластичного балету «Яблуко» з постановкою «I was» («Я був»), присвячену пам’яті відомих людей що померли від СНІДу; презентація діяльності місцевих ВІЛ-сервісних організацій, робота яких спрямована на протидію епідемії ВІЛ/СНІДу; проведення конкурсу на кращу графіті роботу та інші конкурси метою яких є покращення обізнаності молоді щодо ВІЛ/СНІДу, вироблення механізмів безпечної поведінки, демонстрації альтернативних видів дозвілля.
<P>Заходи будуть супроводжуватись мультимедійною презентацією інформаційно — профілактичного змісту.
<P>Під час дійства волонтерами організації будуть поширюватися інформаційні матеріали та символічні стрічки. Паралельно буде проведено опитування молоді стосовно обізнаності в питаннях ВІЛ/СНІД.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса