Новини

Сьогодні одинадцятикласники отримують свої результати зовнішнього тестування з української мови.

<P>18 червня пізно ввечері Український центр оцінювання якості освіти розіслав результати тестування з Києва за місцем навчання випускників, учасників зовнішнього тестування. До 10.00 19 червня працівники Держслужби спецзв’язку доставили секретні пакети в обласні управління освіти країні, останні, в свою чергу, направляють результати тестування до кожної школи. Про це ЗІКу повідомили у Рівненському прес-клубі.
<P>В кожному пакеті знаходиться протокол з результатами незалежного зовнішнього тестування. У протоколі вказано без жодних прізвищ номер учасника тестування навпроти якого стоїть результат. Саме за номером свого запрошення випускник сам ідентифікує результат тестування. Оцінку випускник отримує у двох форматах – за шкалою від 1 до 12 балів, і за шкалою від 100 до 200 балів. Обидві шкали залежать від набраних балів і утворюються автоматично.
<P>Тест з української мови складався приблизно з 50 завдань, які перевірялися комп’ютером, та іспиту. Всі завдання були в межах шкільної програми. Творчі роботи учасників зовнішнього оцінювання перевіряли 400 шкільних вчителів-мовників з Києва, Харкова, Львова, Білої Церкви та Чернігова. Творче завдання перевіряли впродовж півтора тижня за єдиною системою оцінювання.
<P><STRONG><I> Довідка ЗІКу.</I></STRONG>
<P><I> Цього року тестування відбувалося з трьох найбільш поширених при вступі до вищих навчальних закладів предметів: української мови, історії, математики. Технологію тестування розробив «Центр тестових технологій» Міжнародного фонду «Відродження». Українська модель тестування немає точного аналогу за кордоном, вона базується та орієнтується на європейський досвід.</I>
<P><I> Зовнішнє оцінювання проводиться в Україні вже вчетверте, але в цьому році воно було наймасовішим (понад 44 тисячі випускників-учасників) і стало генеральною репетицією перед загальнонаціональним впровадженням у найближчому майбутньому. В цьому році незалежне зовнішнє оцінювання вперше проводилося за бюджетні кошти. МФВ та Організація «Американські Ради з міжнародної освіти: ACTR/ACCELS» продовжують надавати організаційну та фінансову підтримку. </I>

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса