Коментарі

Сорока покритикував Хомка

<P>РОО Народної партії не виключає, що найближчим часом тарифи на воду знову підніматимуть, відповідний прес-реліз поширила прес-служба обласної організації партії.
<P>
<BR>У прес-релізі йдеться про те, що жовтня цього року ЗАТ “Ей-І-Ес Рівнеенерго” підвищило плату за використану електроенергію для підприємств.
<P>
<BR>Водночас голова РОО НП, колишній голова РОДА Микола Сорока зазначив, “що підвищувати тарифи на воду не було необхідності. Новому директору облводоканалу Володимиру Хомку на сьогодні треба більше уваги зосередити не на висування своєї кандидатури на посаду міського голови, а реально щось зробити на підприємстві. Так, до прикладу, вкладати гроші у встановлення менш енерговитратних насосів і обладнання, як робив це Володимир Нецький, колишній директор водопостачального підприємства. Щороку завдяки такій роботі Володимиру Нецькому вдавалося зменшити витрати електроенергії до 10 відсотків, а відповідно і заощадити гроші. Також не бачу доцільності у роздуванні управлінського штату облводоканалу, який за Хомка знову збільшений приблизно на сто чоловік. А їм з чогось треба платити заробітну плату. Коли був директором Володимир Нецький, то навпаки кількість управлінців зменшували. За сім років їх штат скоротили приблизно на 500 чоловік. А зараз із незрозумілих причин його роздувають.”

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса