Новини

Соціалісти Рівного мають зауваження щодо наявного стану справ у сфері оренди комунального майна і розрахунків за неї.

<P>Член бюджетної комісії, голова фракції соціалістів в Рівнераді Володимир Воловодік висловив ряд суттєвих пропозицій щодо покращення наповнення бюджету Рівного. Насамперед соціалісти мають зауваження щодо наявного стану справ у сфері оренди комунального майна і розрахунків за цю оренду. Невпорядкованість та відсутність єдиної тарифної сітки призводить до суттєвого недоотримання коштів міським бюджетом. Про це повідомив 22 червня власкор ЗІКу.
<P>Голова фракції соціалістів запропонував провести експертну оцінку, впорядкувати систему здачі об’єктів комунальної власності в оренду та встановити єдину систему нарахування тарифів оренди комунального майна.
<P>Інша ініціатива Володимира Воловодіка стосувалася застосування оподаткування місцевих пасажирських перевізників. Адже більшість з них працює на системі спрощеного оподаткування і отримують надприбутки. В бюджет же йдуть лише мінімальні платежі. Керівник бюджетної комісії запропонував підвищити ставки єдиного податку для перевізників.
<P>Всі пропозиції, висловлені соціалістами, були затверджені бюджетною комісією. Тепер справа за сесією Рівненської міської ради, яка запланована на початок липня.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса