Новини

Соціалісти заперечують свою причетність до так званої заяви народних депутатів Кармазіна-Шкіля-Малиновського

<P>Соціалісти не брали участі у підписанні так званої заяви народних депутатів Кармазіна-Шкіля-Малиновського, яка стосується перевірки нібито незаконних операцій підприємств, до яких має причетність депутат Рівненської обласної ради Віктор Матчук, повідомили з прес-служби Рівненського обласного виборчого штабу СПУ.
<P>Як заявив перший секретар обкому СПУ Леонтій Самчук, фальсифікація підпису соціаліста Малиновського виглядає тим брутальнішою, коли зауважимо, що в фракції СПУ немає народного депутата Олександра Малиновського. „Натомість Олексій Малиновський, – народний депутат України та перший секретар Черкаського обкому СПУ, – розповів Леонтій Самчук, – запевнив мене у телефонній розмові, що ніяких заяв він не підписував. Більше того, народний депутат не міг би підписати документ, не провівши попередні консультації з Рівненським обкомом СПУ”.
<P>Перший секретар обкому СПУ також зауважив, що залишається лише здогадуватися, хто був автором фальшивки і кому хочеться сьогодні втягнути соціалістів у брудні політичні ігрища. „Соціалісти ніколи не братимуть участі у подібних інтригах, а принципова позиція партії щодо „чистоти” списків кандидатів від усіх блоків є загальновідомою і перегляду ніколи не піддавалася”, – заявив Леонтій Самчук.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса