Новини

Спілка водіїв” видала дві книги для учасників дорожнього руху

<P>Дві книги, які стануть у нагоді як звичайним водіям, так і водія-підприємцям та перевізникам, видала нещодавно громадська організація “Спілка водіїв”, повідомляє “Точка зору. Рівне”.
<P>Книга “Водію на замітку” містить всю найнеобхіднішу інформацію про Державну автомобільну інспекцію, її структуру, завдання, права та обов’язки інспекторів та водіїв, і спрямована не тільки на підвищення правової культури серед громадян для попередження можливих порушень їх законних прав, а й на покращення їхніх взаємовідносин із працівниками ДАІ. У ній кожен зможе знайти відповіді на найбільш актуальні питання у взаємовідносинах між водіями та інспекторами ДАІ, такі, як правильне проведення зупинки та огляду транспортного засобу, які документи має право вимагати інспектор, як має проводитися огляд на стан сп’яніння, як оскаржити неправомірні дії міліціонера та багато іншої корисної інформації.
<P>У брошурі “Як захиститися від незаконних перевірок” висвітлені повноваження, завдання та обов’язки тих органів, які наділені правом здійснювати контроль за дотриманням законодавства суб’єктами підприємницької діяльності, що надають послуги з перевезення пасажирів автомобільним транспортом загального користування.
<P>Книги видано ГО “Спілка водіїв” за проектом “Водії проти корупції. Крок вперед” за сприяння Інституту Сталих Спільнот у рамках програми “Мережа громадянської дії в Україні” (UCAN) за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса