Новини

Студентів року Рівненщини та Волині нагородять 21 листопада в Луцьку

<P>Урочисте нагородження фіналістів та переможців проекту для активної обдарованої молоді Рівненщини та Волині „Студент року – 2006” відбудеться в м. Луцьк 21 листопада. Організаторами конкурсу стали рівненська міська молодіжна громадська організація «Фундація Регіональних Ініціатив» та Молодіжна рада Луцька. Проект – це конкурс для активної та обдарованої молоді, що має вагомі надбання та досягнення у різних галузях.
<P>У суботу 18 листопада відбулося засідання компетентного журі, що і визначило фіналістів та переможців конкурсу. За словами журі, обрати переможців було досить нелегко, адже гідних представників було чимало. Уваги заслуговували всі анкети, але все ж таки були обрані по три фіналісти в кожній номінації, один з яких став переможцем.
<P>Імена переможців, звісно, поки що тримаються в таємниці. Дізнатися про свою перемогу учасники конкурсу зможуть лише на кінцевому етапі конкурсу – нагородженні. Фінал конкурсу відбудеться 21 листопада в приміщенні обласного академічного театру ім. Т. Г. Шевченка (м. Луцьк), де урочисто під час шоу-програми будуть оголошенні вісім найкращих студентів Рівненщини та Волині у 2006 році. Гостями концертної програми стануть відомий одеський гурт «FLEUR» та співак Павло Табаков. Початок нагородження о 18.30.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса